Nasza Ekologiczna Pracownia

Miło nam poinformować o utworzeniu w naszej szkole nowej pracowni przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu „Nasze Ekologiczne Pracownie”.

W dniu 29 sierpnia 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 189 w Łodzi dokonano odbioru sali nr 202 zgodnie z ustalonym terminem zakończenia realizacji zadania, określonym w umowie nr 603/EE/D/2021 z dnia 02.12.2021 r.: „Utworzenie ekopracowni w Szkole Podstawowej nr 189 w Łodzi”.

Stwierdzono, że wszystkie pozycje z harmonogramu rzeczowo-finansowego:

1. elementy wyposażenia pracowni,
  2. pomoce dydaktyczne służące do realizacji programu edukacyjnego,
  3. sprzęt audiowizualny, komputerowy, nagłaśniający, tablice multimedialne,
  4. zakres prac remontowych,
  5. koszty niekwalifikowane - udział własny

zostały dostarczone do pracowni oraz wykonano wszystkie prace związane z remontem pomieszczenia – sali 202.

W sali 202 została umieszczona tabliczka informacyjna związana z projektem. Pomoce dydaktyczne zostały umieszczone w zakupionych szafach. Pracownia jest przygotowana do prowadzenia zajęć edukacyjnych. Głównym autorem koncepcji nowej pracowni jest nauczycielka biologii p. A. Plichta.

Wykaz rzeczy zakupionych w ramach dotacji 50 tysięcy złotych z WFOŚiGW
  • Statyw na mapę
  • Biurko dla nauczyciela
  • Krzesło dla nauczyciela